Wiele osób odwiedzających naszą stronę, posiada w swoich domach różne kolekcje mebli z popularnej sieci IKEA. Chcąc sprostać waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przygotować, ofertę dopasowaną do potrzeb posiadaczy regałów z serii Kallax oraz komód z serii Malm.

W naszej ofercie znajdziecie naklejki do stylizacji pokoju dziecięcego, przedpokoju, salonu i każdego innego pomieszczenia w Waszym M.

Znajdziecie również naklejki "na prezent". Dzień taty, mamy, dziadka czy dzień kobiet, może być okazją by stworzyć niepowtarzalną ozdobę, która będzie przywoływać miłe wspomnienia przez lata.

Oferujemy naklejki na pojedynczy wkład, ale również zestawy, tworzące zapierającą dech w piersiach grafikę, która z pewnością stanie się niepowtarzalną ozdobą Waszego domu.

A może wolelibyście projekt indywidualny? Wykonamy dla Was naklejkę ze zdjęcia, naklejkę z grafiką zaproponowaną przez Was, naklejkę z Waszym ukochanym psem czy kotem... Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, ograniczeniem pozostaje tylko Wasza wyobraźnia.

Zapraszamy!

Naklejki - seria IKEA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl